Kawiarnia Northstar - Światło klienta
1

maja

Kawiarnia Northstar - Światło klienta

nat rosasco

Świeży sok w kawiarni Northstar

Uwielbiamy prezentować nasze komercyjne sokowirówki w akcji, a w tym miesiącu naszym klientem jest kawiarnia Northstar Cafe z siedzibą w Ohio.

"Northstar jest lokalną restauracją, która serwuje pyszne, przygotowywane na miejscu potrawy w otoczeniu pełnym energii i wspaniałych ludzi. Aktywnie poszukujemy lokalnych, rzemieślniczych i organicznych składników, którym nasi goście mogą zaufać i które z miłością przygotowujemy każdego dnia na śniadanie, lunch i kolację. Używamy sokowirówki do cytrusów JBT, aby uzyskać świeży, wyciskany na zamówienie sok pomarańczowy dla naszych gości. Urządzenie Ceado ES700 jest kluczowe dla naszego świeżego soku z marchwi, który podajemy zarówno samodzielnie, jak i w naszym Shooting Star, mieszance soków z marchwi i pomarańczy z odrobiną cytryny i imbiru."

Photo credit: Sabrina Raber

Kawiarnia Northstar została założona w 2004 roku i zainspirowana eklektyczną energią centrum Columbus w stanie Ohio.

Jak czytamy na ich stronie internetowej: "Nasza starannie przygotowana, niezobowiązująca kuchnia i wyjątkowa miejska atmosfera zyskały sobie rzeszę wiernych fanów. Czyste linie i świeże kolory w Northstar odzwierciedlają nasze szczere zaangażowanie w czyste i naturalne jedzenie, zakorzenione w naszej ziemi Ohio. Kawiarnia oferuje pomysłowe menu kuchni nowo-amerykańskiej z naciskiem na zdrowe, organiczne składniki. Nasza kuchnia wystawowa i własna piekarnia są otwarte na salę jadalną, aby pokazać, że doskonałe, przygotowywane od podstaw jedzenie może być równie smaczne podczas szybkiego spotkania przy śniadaniu, jak i podczas relaksującej kolacji. Bez względu na to, czy masz ochotę na ciepły rogalik i kubek najbogatszej organicznej kawy w mieście, czy też na mroźne piwo i przystawkę, z niecierpliwością czekamy, aby Cię obsłużyć."

Photo credit: Sabrina Raber

"W Northstar zdajemy sobie sprawę, że każda decyzja, którą podejmujemy, wpływa na zdrowie naszej społeczności i środowiska w skali lokalnej i globalnej. Świadomie decydujemy o wyborze lokalizacji, sposobie budowy restauracji, pojemnikach na żywność i materiałach eksploatacyjnych, które kupujemy, a nawet o koszulkach i czapkach z organicznej bawełny, które nosimy w kawiarniach."

Photo Credit: Addison Jones

"Co najważniejsze, bardzo dbamy o składniki, których używamy. Wybieramy żywność uprawianą lokalnie, organiczną i produkowaną przez rzemieślników nie tylko po to, by chronić środowisko i wspierać producentów, których wartości są zbieżne z naszymi, ale także po to, by serwować jak najzdrowsze i najsmaczniejsze jedzenie."

Photo Credit: Addison JonesCafés

Kawiarnie czynne od 9:00 do 22:00 codziennieBeechwold4241

North High StreetColumbus
, Ohio 43214 map614
.784.2233view
menu
Short North951
North High StreetColumbus
, Ohio 43201 map614

.


298.9999view
menuEaston4015
Townsfair WayColumbus
, Ohio 43219 map614
.532.5444view
menuLiberty Center7610
Sloan WayLiberty
Township, Ohio 45069 mapa513

.


759.0033view
menuŚledź na Instagramie @northstarcafe

Strona internetowa www.thenorthstarcafe.com