VeggieFruit Juice Bar
11

maja

VeggieFruit Juice Bar

nat rosasco

Podróż do dobrego samopoczucia

Każdy ma swoją własną, niepowtarzalną podróż do zdrowia i dobrego samopoczucia. Mieliśmy okazję porozmawiać z jednym z naszych nowych klientów i dowiedzieć się co skłoniło ich do otwarcia baru z sokami i jak to zmieniło ich życie.

Jen i Dan Shafer byli młodym małżeństwem zorientowanym na służbę, które poświęciło swoje życie pomaganiu innym. Blisko współpracowali z dziećmi z rodzin ubogich i młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Byli bardzo zaangażowani w pomoc innym i ciężko pracowali, aby stworzyć wspaniałe wspólne życie. Zastanawiali się, czy są na właściwej drodze, a potem stało się coś niewyobrażalnego. Jen zmarła na stole operacyjnym podczas rutynowej operacji po ataku serca. Była reanimowana, ale po tym wydarzeniu cierpiała na zespół stresu pourazowego i lęki. Przed operacją cierpiała na przewlekłą chorobę autoimmunologiczną. Po tym traumatycznym dniu na sali operacyjnej Dan zabrał żonę na Hawaje, aby poszukać odpowiedzi poza medycyną zachodnią.

Małżonkowie udali się do licencjonowanego naturopaty, który stosował podejście "Ciało, umysł i duch". Proces leczenia rozpoczął się od postu sokowego. Jen odżywiała się świeżymi, surowymi sokami owocowymi i warzywnymi. Powoli zaczęła się leczyć i pozostała na surowej diecie wegetariańskiej z dużą ilością świeżych soków, które pomogły jej odzyskać zdrowie. Przyjęcie nowych inicjatyw zdrowotnych przyniosło Jen fantastyczne rezultaty: jej serce wróciło do dobrego stanu, a inne objawy przewlekłej choroby ustąpiły. Znalazła właściwe podejście do swojego ciała i z pomocą pełnego podejścia do umysłu, ciała i ducha, w połączeniu z niesamowitymi składnikami odżywczymi pochodzącymi ze świeżych owoców i warzyw, uzdrowiła się. Post dał jej ciału dużo czasu na uzdrowienie, a jednocześnie dostarczył jej składników odżywczych w postaci surowego soku. Była zdumiona i zakochana w piciu soków i poście, więc zanurzyła się po uszy, żeby dowiedzieć się wszystkiego, co mogła.

Zawsze interesowała się sokami i przed swoim incydentem zdrowotnym często odwiedzała bar z sokami na Northlake, Veggie Fruit Revolution. Po powrocie z podróży wróciła do tego baru i chciała kontynuować praktykę, którą rozpoczęła na Hawajach. Często rozmawiała z właścicielką, która miała duże doświadczenie w detoksykacji soków i znała kilka wspaniałych przepisów, które bardzo jej smakowały. Jak to często bywa, wydarzenia, które odmieniły życie, sprawiły, że Jen poczuła, iż powinna odkryć nową ścieżkę, aby pomóc jeszcze większej liczbie osób. Para modliła się o wskazówki, jakie powinny być ich kolejne kroki, gdzie mogliby najbardziej pomóc ludziom i spełnić własne marzenia.

Pewnego dnia zadzwonił telefon - właścicielka baru z sokami, który często odwiedzali, chciała sprzedać swój biznes. Rozwinęła firmę na tyle, na ile mogła, i szukała kogoś, kto mógłby ją kupić, a pomyślała o Shaferach. Czy to może być znak, którego szukali? Czy powinni zostać właścicielami firmy?

Jak zapewne się domyślacie, odpowiedź brzmiała: TAK! To było to, teraz mogą pomagać ludziom i prowadzić ich do dobrego samopoczucia, stosując te same metody, które wyleczyły Jen lata temu, i wykorzystywać całą tę wiedzę, aby pomagać swoim nowym klientom. Kupili firmę i przenieśli się do nowej siedziby na Military Trail.

Bar Veggie Fruit Juice jest już otwarty i serwuje pyszne menu z tłoczonymi na zimno i świeżo robionymi organicznymi sokami i smoothies. Shaferowie są bardzo zadowoleni, że mogą połączyć swoje pasje - wyciskanie soków i służenie innym. Chcą pomóc ludziom w przyjęciu zdrowszych nawyków i włączeniu większej ilości owoców i warzyw do ich diety. Oferują bezpłatne konsultacje przy zakupie detoksu. Jeśli nie jesteś pewien, czy detoks jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie, zadzwoń i porozmawiaj z nimi, (561) 572-7961.

Zatrzymaliśmy się, aby sprawdzić, jak wygląda nowo otwarty sklep i spróbować niektórych soków. Byliśmy mile zaskoczeni dużymi porcjami, a ich smak był wyśmienity.

Oferują duży wybór świeżych soków i smoothies. Można tu kupić soki tłoczone na zimno w butelkach lub w szklankach. Mają też świeże soki na zamówienie, a nawet opcję "Stwórz swój własny", dzięki której można wybrać do 5 składników i stworzyć własną, specjalną mieszankę. Zapytaliśmy Jen, jaka jest jej ulubiona pozycja w menu, a ona odpowiedziała, że jej ulubioną pozycją jest specjalna mieszanka o nazwie "Detox", którą pije codziennie.

Mają wybór sałatek i wegańskich potraw, a wkrótce dodadzą kolejne. Oferują też pyszne domowe zupy.

Sądzimy, że nasze Ceado ES-700 wygląda jak u siebie w nowym, kolorowym barze z sokami. Nowi właściciele byli bardzo zadowoleni z Ceado i z tego, jak cicha i wydajna jest ta maszyna!

Jeśli będziecie w okolicy Palm Beach Gardens, koniecznie zajrzyjcie do VeggieFruit. Z niecierpliwością czekamy na powrót i spróbowanie innych świeżych soków i smoothies.